Kişisel Bilgiler ve Referanslar

Kimdir bu Mert Hızmalı?

Şimdilerde 20 yaşında olan, Trakya Üniversitesi Bilgisayar Öğretmenliği 3. sınıf öğrencisi gözlüklü ve kıvırcık bir çocuktur. Genelde sempatik olarak tanımlanır çünkü yakışıklılık kavramında yer alan özelliklere sahip değildir. Aynı zamanda 6 yıldır (Evet, 14 yaşından beri) içerik üretimi sektöründe, 3 yıldır da tez yazımı ve staj dosyası sektöründe kendine yer buluyor.

Makale Referansları

En büyük sektörden en küçük sektöre, en rekabetçi kelimeden en rakipsiz kelimeye kadar her anahtar kelimede ve neredeyse her konuda makale yazımını gerçekleştirdim. Tüm bu referansları kategorilere göre detaylı incelemek için benimle iletişime geçebilirsiniz.

Staj Dosyası ve Tez Referansları

Lise staj dosyasından, lisans staj dosyasından, lisans ve yüksek lisans tezine kadar hemen her öğretim basamağında çeşitli çalışmalarım oldu. Bu sebeple bu alanda artık uzmanlaştım. İstediğiniz bölümde ve istediğiniz kategoride referansları görmek için benimle iletişime geçebilirsiniz.

Neden makale yazımında seni tercih edelim?

Çünkü yıllardır bu sektör içerisinde duraklayıp kalmadım. Google ve birçok farklı kurum içerisinde SEO eğitimleri, SEO incelikleri konusunda seminerlere katıldım. Tüm bunlar belgeli bir şekilde mevcuttur. Dilerseniz görmek için iletişime geçebilirsiniz.

Neden staj dosyasında ve/veya tez yazımında seni tercih edelim?

3 yıldır staj dosyası hazırlıyor ve tez yazıyorum. Tüm bunları yaparken müşterilerimin ne istediğini iyice anlamaya özen gösteriyor ve bu sayede hatasız çalışmalar sunuyorum. Bugüne kadar bir tane bile kabul görmeyen tez veya staj dosyası ile karşılaşmadık.

Sık Sorulan Sorular

  1. Makale yazımından kastın nedir?

Makale yazımı, çok geniş kavramları kapsayan bir süreçtir. Bunun için öncelikle kelime araştırması ve rekabet oranlarının, aranma oranlarının belirlenmesi gerekir. Siz bunlarla hiç uğraşmadan konuyu belirtiyor ve hepsini sizler için araştırarak hazırlıyor, en kısa sürede teslim ediyorum. Makale yazımı, genel anlamda içerik üretmektir.


         2.  Staj dosyasını nasıl hazırlıyorsun?


Tüm konular MEGEB modülleri ve dış kaynaklardan araştırılarak hazırlanmaktadır. Sayfa sayısı 100 ila 300 arasındadır.


       3. Teslim süreleri nedir?


Makalelerin kelime sayısına göre teslim süresi değişmekte olup genelde 1 gün içerisinde teslim edilmektedir. 


Staj dosyaları ve tezler ise genelde 10 iş günü içerisinde tamamen hazır bir şekilde teslim edilmektedir.